top of page

OTEL KARLILIK DANIŞMANLIĞI

Fiyat Karşılaştırma ve Analizi
 

Doğru fiyat, anlık değişkenlere göre ürünün pazarda satılabilir en yüksek rakamla el değiştirmesidir. Bu rakamı etkileyen faktörler arasında yer alan rakip otel fiyat politikaları, önem arz etmektedir.

 

Oteliniz ve rakiplerinizin analizini yapıp, otel talep eğrinize göre maksimum sayıda satılacak en uygun satış rakamlarınızı teknoloji desteği ile sağlıyoruz.

 

Ayrıca teknoloji ortağımızın uygun ürünlerini talebiniz doğrultusunda en uygun fiyatlarla otel karlılık danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz.

Fiyat Karşılaştırma ve Analiz
Fiyat Uyuşmazlıkları Çözümleri
Fiyat Uyuşmazlıkları ve Çözümleri

Fiyat uyuşmazlık probleminiz varsa başarı mümkün değildir. Genel olarak kişilerin dikkatsizlik, bilinçsizlik ve yeterli bilgiye sahip olmaması durumunda ortaya çıkan bu sorun, otelinizi sıralama olarak geriye düşüren ve görünürlüğünü azaltan en önemli etkendir.

 

Çözümü ya da yönetilmesi konusunda sorunun odağına inip gerekli düzeltme işlemlerini tamamlıyoruz. Otelinize kalıcı çözümler sunuyoruz.

 

Ayrıca teknoloji ortağımızın uygun ürünlerini talebiniz doğrultusunda en uygun fiyatlarla sunuyoruz

Gelir ve Bütçe Yönetimi
Gelir, Verim, Misafir Memnuniyet Yönetimi
 

Stoklama imkanımız olmadığı için ortak amacımız odalarınız için doğru fiyat tespiti yaparak en yüksek geliri elde etmek olacaktır.

 

Bu konuda istatistik, matematik gibi bilim dallarını kullanıp, teknolojiden destek almaktayız.

 

Fiziki yapınızın ve çevresel faktörlerin analizlerini yapıyoruz.

 

Gelir bütçenizi segmentlerine göre değerlendirip sorun olan noktalara müdahale ediyoruz.

 

Konjonktüre göre doğru fiyatlandırma stratejileri ve senaryoları üretiyoruz.

 

Sürdürülebilirlik ilkesiyle ve bu çalışmalarla eş zamanlı olarak yerleşik personel bilinci oluşturulmasına liderlik ediyoruz.

bottom of page