top of page

OTEL İMAJ DANIŞMANLIĞI

Websitesi Tasarımı

 

Rezervasyon aşamasında üretilmeye başlayan hizmetin misafiriniz de yarattığı ön yargı, çoğu zaman konaklama tamamlanana kadar değişmez. Oluşacak ilk imajı profesyonel bir bakış açısıyla oluşturuyoruz.

 

Sitenizin dizaynı, mobil cihazlarla uyumu, güvenli ve hızlı olması, otelin kurumsal kimliğini yansıtması, sosyal medya linklerini barındırması son derece önemlidir.

 

Doğru ve etkileyici bir websitesi ile dikkatleri otelinize çekebilir, otelinizi rakiplerinden farklı kılabilir ve avantajlı olabilirsiniz.

hotelweb.png
Web Tasarım
Arama Motoru Optimizasyonu
hotel-seo-top-tips.jpg
Arama Motoru Optimizasyonu

Kriterlerini doğru tespit edip, otelinizi tüketicinin karşısına net bir şekilde çıkartıyoruz.

 

Doğru içerikle hazırlanmış sitenizin tüm aramalarda fark edilmesi için gerekli alt yapı çalışmalarını profesyonel ekibimizle titizlikle yürütüyor, otelinizi aramalarda en üst sıralara kadar birlikte taşıyoruz.

 

Sitenize sağlam bir alt yapı kuruyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması
Sosyal Medya Pazarlaması

 

Dijital medya pazarlama trendlerini yakından takip eden ekibimiz, tüm sosyal medya kanallarınız için etkin çalışmalar yapacak ve farkındalık yaratacaktır.

 

Sosyal medyanın gücünü etkin bir şekilde kullanıp, müşteri deneyimlerini sanal gerçeklik anlayışı çerçevesinde değerlendirip, etkin bir pazarlama silahı olarak kullanacağız ve otel imaj danışmanlığı alanında size yardımcı olacağız.

twitter-292994.jpg
bottom of page