top of page

OTEL GLOBALLEŞME DANIŞMANLIĞI

Rezervasyon Motoru Optimizasyonu
 

Sürekli gelişen teknolojilere sahip online satış kanalları ile rekabet ancak iyi bir rezervasyon motoru sayesinde mümkündür. Otelinize gelecek talepleri kendi websitenize yönlendirip, komisyon ödeme maliyetlerinizi minimuma indiriyoruz.

 

Bu konuda Hırvatistan’da bulunan iş ortağımız ileri teknoloji üretmekte ve otelinizin kendi websitesi üzerinden rezervasyon almasını sağlamaktadır.

Rezervasyon Motoru Optimizasyonu
Kanal Yöneticisi Optimizasyonu
Online Kanal Yönetimi Optimizasyonu
 

Bağlı olduğunuz tüm online satış kanallarınız tek bir noktadan yönetmek hem hatayı en aza indirmek hem de zamandan kazanmak demektir.

 

Bu konuda Türkiye genelinde en prestijli otellerin tercih ettiği, dünya lideri bir teknoloji firmasının Türkiye iş ortağıyız.  

 

Anlaşma ve bağlantılarınıza köprü oluyor, sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Global Dağıtım Sistemleri
Global Dağıtım Sistemleri Optimizasyonu
 

Merkezi İsviçre’de bulunan online dağıtım kanalları çözüm ortağımızla, içeriğiniz üzerinde istediğiniz zaman tam kontrol sağlamanın yanı sıra otelinizin tanımını, resimlerini, oranlarını ve kullanılabilirliğini tüm kanallarınızda yönetebilirsiniz.

 

Bu sayede dünya genelindeki seyahat acentalarına ulaşma imkanı yakalamış olacaksınız. Gerek GDS gerekse IDS bağlantı ihtiyacınız tek elden sağlanmış olacak.

bottom of page