top of page

HAKKIMIZDA

Visible Hotels Corp.

Maximum Oda Satışı / Optimum Fayda

20 yılı aşkın süredir sektörün içerisinde olan yönetici kadromuz, "en pahalı oda, boş olandır" fikrini benimsemiş ve hizmet verdikleri tüm oteller için pazar araştırmasını etkili bir şekilde yapıp rekabetçi fiyatlar belirlemenize, bu fiyatları ise online kanallar yoluyla milyonlara ulaştırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Visible Hotels olarak sizin için maksimum oda satışını sağlayıp hizmetlerimizden mümkün olan en yüksek seviyede yararlanmanızı sağlamayı hedefliyoruz.

Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin turizm sektöründe her geçen gün rekabeti zorlaştırması karşısında otellerin potansiyellerini ortaya çıkarabilmelerine destek olmak ve onları rakipleri karşısında daha görünür kılmak misyonuyla çıktığımız yolda Türkiye genelinde 5 yıldızlı otellerden, apart otellere kadar hizmet veriyoruz.

Turizm sektöründeki trendleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, otellerin ihtiyaçlarını doğru tespit ediyor; güçlü yanlarını ortaya çıkarıyor, iş hacmini arttırıcı çözümlerle destekliyor ve uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmalarına pazarlama stratejileriyle destek olarak pazar paylarını arttırmayı hedefliyoruz.

business-3167295_1920.jpg
bottom of page